قانون دو و چهار در بازی کارتی پوکر هولدم و اوماها چه کاربردی دارد

قانون دو و چهار در بازی کارتی پوکر هولدم و اوماها چه کاربردی دارد  خیلی از افراد در رابطه با بازی پوکر و قوانین آن از ما سوال می پرسند با بهترین سایت شرط‌بندی همراه باشید تا به قانون دو و چهار در بازی کارتی پوکر هولدم و اوماها چه کاربردی دارد بپردازیم با یکی از بهترین سایت های شرط بندی وان ایکس بت همراه باشید.

لازم به ذکر است که هیچ وقت مشخص نشد که برای اولین بار چه کسی و در چه زمانی پوکر را انجام داد اما تاریخ نشان داده که حدود دو هزار و سیصد سال قبل از میلاد مسیح چینی ها قمار می کردند و اموال خود را وسط می گذاشتند. در رابطه با بازی پوکر باید اضافه کنیم که مانند پاستور بازی هایی که در جمع های خانگی دارید ۴ نفره انجام می شود.

این بازی به این شکل است که کارت ها حرف اول را می زنند و هر فردی دو کارت دارد که پشت آن معلوم نیست . این بازی قوانین خاص خود را دارد که خیلی از آن ها در کتاب های پوکر آمده است .

یکی از قوانین این بازی چیست

قانون دو و چهار در بازی کارتی پوکر هولدم و اوماها چه کاربردی داردزمانی که کارت فلاپ رو می شود کارت های اوت شمرده می شوند. دقت کنید که اگر تعداد کارت ها از حد نرمال پایین تر باشد تعداد آن ها باید دو برابر شود و همین امر موجب می شود که شانس طرف برای برنده شدن بالا برود این قانون حتی موجب می شود که در مرحله ی بعد نیز بازی راحت تر شود. خب حالا به سراغ کارت ها می رویم.  ۵۲ کارت لازمه ی این بازی است که به هر نفر ۱۳ کارت تعلق می گیرد و دو جوکر نیز بیرون انداخته می شوند البته گاهی از این جوکر ها به جای کارت های شکسته شده استفاده می شود . همان طور که نی دانید کارت ها به چهار دسته تقسیم می شوند.

  • دل
  • خشت
  • گشنیز
  • پیک

اصطلاحات بازی پوکر و نماد ها

قانون دو و چهار در بازی کارتی پوکر هولدم و اوماها چه کاربردی دارد

برای شروع بازی به هر کدام از بازیکن ها دو کارت می دهند که نفر اول و دوم بعد از پخش کننده کارت باید شرط کوچک و بزرگ را انجام بدهند. دقت کنید که از همین اول بازی مبلغ  مشخص می شود و نفر اول نیز مجبور به انجام شرط می شود. در بازی کارتی پوکر با ارزش ترین کارت خال پیک است و نماد مرگ می باشد. بعد از آن نیز کارت دل ارزشمند است و خشت رتبه ی سوم را به خود اختصاص می دهد و شاید جالب باشد اگر بدانید که این خال نماد ثروت است و در آخر هم خال گشنیز بر روی کار می آید.

این بازی چگونه انجام می شود؟

 

آیا قبلا پاستور بازی کرده اید؟ اگر یک پاستور باز حرفه ای هستید در این بازی نیز سریع راه می افتید. در قسمت های قبل گفتیم که به هر فرد ۱۳ کارت تعلق می گیرد. ۴ نفر هم بازی می شوند که دو به دو در یک گروه هستند. بعد از گروه بندی با قرعه کشی حاکم مشخص می شود.  حاکم یک کارت را به عنوان حکم انتخاب می کند و این انتخاب کردن یعنی در این مرحله از بازی این کارت از همه ارزشمند تر است. البته هر کسی که حکم نداشته باشد می تواند هر کارتی که می خواهد رو کند.

همان گونه می دانید هر گروهی که ۷ کارت را جمع کند برنده است و در بازی بعدی او حاکم می شود‌. البته که قانون دو و چهار در بازی کارتی پوکر هولدم و اوماها تا به این جا تمام نمی شود شما می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر کتاب قوانین بازی را دانلود کنید و یا این که تکنیک های باری را د صفحه های مجازی قهرمانان این بازی یاد بگیرید.

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها