سام تریکت کیست ؟

سام تریکت کیست ؟  اگر قصد دارید بیش تر در رابطه با زندگی سام تریکت بدانید تا پایان این متن با بهترین سایت شرط‌بندی همراه باشید تا به نکات جالبی درباره این پوکر باز حرفه ای با یک دیگر صحبت کنیم. سام تریکت  ، پوکر باز انگلیسی است که نام آن در میان برترین پوکر باز ها برده می شود. آن گونه که خبر ها می گویند درآمد سام بیش تر ۲۰ میلیون دلار است.

او جز هفتمین افراد پر در آمد در بین پوکر باز ها شناخته شده است. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که پدر سام با بازی او مختلف بود و همیشه او را از بازی منع می کرد. او هر وقتی که سام بازی را می باخت بیش تر او را منع می کرد اما سام هیچ گاه عقب ننشست و پر قدرت تر از قبل به باری خود ادامه داد. ایا چیزی درباره زندگی خصوصی این فرد می دانید؟ ایا می دانستید او حتی پول اولین بازی را نداشت؟ اگر می خواهید بیش تر در این باره بدانید با ما  و یکی از بهترین سایت های شرط بندی وان ایکس بت همراه باشید.

یکی از بهترین پوکر باز ها که ابتدا لوله کش بوده است

سام تریکت کیست ؟ سام تریکت از ابتدا به فوتبال علاقه داشت اما او در این بازی آسیب دید و دیگر نتوانست بازی کند برای همین مدتی در پمپ بنزین کار می کرد بعد از آن نیز چندین شغل عوض کرد و آخر کاری که برای آن به دنیا آمده بود را پیدا کرد. بله او به این دنیا آمده است که پوکر بازی کند و میلیون ها دلار به جیب بزند.  علت معروفیت او در بازی های اول رقابت با آنتونیو اسفندیار بود.

او در این مسابقه ها نفر اول و دوم شد و چیزی حدود ۱۰ میلیون دلار را به جیب زد. او به تازگی داستان زندگی خود را شفاف تر در اختیار علاقه مندان خود قرار داده است و گفته که حتی پول اولین بازی را نداشته و این پول را از دوست دخترش گرفته است و به او قول داده است که بعد از بازی پول او را برگرداند پس چاره ای جز برون نداشته است.

او یک زمانی کل هفته ی خود را با ۷۲ پوند میگذرانده اما امروز حساب بانکی اش به میلیون ها دلار رسیده است. او ادامه می دهد که درآمد او از لوله کشی به هفته ای ۱۰۰ دلار هم نمی رسیده است اما بعد از بردن در بازی های مختلف صاحب ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار شده است.  درست است که او اولین برد خود را در  ۱۸ سالگی تجربه کرده است اما او اولین بار در ۱۴ سالگی با بیلیارد قمار را آغاز کرد.

بازی Wsop و برد های پی در پی سام

سام تریکت کیست ؟ سام بازی های زیادی تا به اکنون انجام داده است اما بزرگ ترین برد و هم چنین بزرگ ترین بازی او متعلق به بازی Wsop است که با شکست دادن خیلی از حریف ها توانست چیزی حدود ۱۰ میلیون و ۱۱۲ هزار دلار را برنده شود. او تا به الان ۱۱ بازی را بدون شکست برده است و یک رقم خیلی فوق العاده برای فینال دارد . وی تا به امروز ۲۹ بار فینال رفته است و این یک رقم قابل توجهی است.

چنان چه شما نیز از هواداران او هستید و مایل هستید که بدانید با چه تکنیک هایی بازی می کند ک یا این که در زندگی شخصی او چه می گذرد صفحه اینستاگرام او را دنبال کنید‌. وی زندگی خود را با در صفحه های خود در اینستاگرام و یوتیوب به اشتراک می گذارد شما همین حالا می توانید نام او را در اینستاگرام سرچ کنید و او را فالو کنید.

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها