زندگینامه جاناتان دوهامل

ما در این مقاله به موضوع زندگینامه جاناتان دوهامل می پردازیم که یکی از جوانان کانادایی موفق است که در زمینه پوکر بسیار پیشرفت داشته و اکنون یکی از حرفه ای ترین بازیکنان شناخته می شود. در آگوست ۱۹۸۶ در یکی از شهرهای کانادا دیده به جهان گشود. خانواده دوهامل وضع مالی نسبتاً خوبی داشته و پدرش مهندس مکانیک هواپیما و مادری کارمند بانک داشت که تمام دغدغه شان این بود که بهترین زندگی را برای فرزندانشان بسازند. آن ها در این راستا تلاش می کردند که سختی های زندگی را به دوهامل بفهمانند و هرگز او را لوس نکنند بنابراین از ۱۳ سالگی دوهامل وارد بازار کار شد و در مزرعه توت فرنگی کار می کرد.دوهامل که پسر درس خوانی بود در ۱۸ سالگی توانست وارد دانشگاه شده و در رشته مدیریت تحصیل کند او توانست با موفقیت مدرکش را از این دانشگاه آمریکایی بگیرد‌. در همان دوران کالج بود که دوهامل به بازی پوکر روی آورد ابتدا به صورت تفریحی بازی می کرد هرگز فکر نمی کرد که روزی به افسانه ای در این زمینه تبدیل شود اما بعد از مدتی با نشان دادن استعداد در این زمینه توانست به موفقیتی دست پیدا کند که کمتر کسی تا آن زمان توانسته بود به آن برسد در ادامه با بهترین سایت شرط بندی همراه باشید

زندگینامه جاناتان دوهامل

زندگینامه جاناتان دوهامل

کودکی دوهامل

دوهامل در همان کودکی یک پسر با پشتکار، فعال و ورزشکار بود. ورزش های متفاوتی از جمله فوتبال. بیسبال، هاکی روی یخ و غیره را تجربه کرده است. او توانسته بود موفقیت های زیادی را از آن خود کند. لازم به ذکر است که دوهامل هنرمند با استعداد در زمینه نویسندگی نیز می‌باشد. چرا که در سال ۲۰۱۲ میلادی کتابی به عنوان فینال تیبل منتشر کرد. این کتاب در حقیقت به راه کارهایی در زمینه پوکر می پردازد و طرفداران زیادی آن را مطالعه کردند. در این کتاب دوهامل راه هایی را پیش پای پوکر بازان قرار می‌دهد تا بتوانند موفق تر عمل کرده و پیروز مسابقات شوند.

کارهای خیرخواهانه جاناتان

جاناتان طرفدار و علاقه‌مندان بسیاری دارد که این طرفداران بیشتر به دلیل کارهای انسان دوستانه و خیرخواهانه ای است که انجام میدهد و همچنین به علت اخلاق مناسب او با وی همراه شدند.

او در سال ۲۰۱۲ با پیروزی در مسابقات wsop ثروتمند شد و صد هزار دلار از جایزه خود را به خیریه اهدا کرد. البته این تنها بخشی از کارهای خیرخواهانه وی می باشد جاناتان خیرین بیمارستان های کودکان سرطانی می باشد و حمایت های بسیاری از کودکان سرطانی می کند. او همیشه کودکان را چه از نظر مالی و چه عاطفی تحت حمایت قرار داده و کمک بسیاری به آن ها می کند.چند سالی است که به خیریه ال اس ام کمک کرده و به دنبال راهی برای درمان این بیماری می باشد.

زندگینامه جاناتان دوهامل

زندگینامه جاناتان دوهامل

همان طور که گفتیم جاناتان در دانشگاه به بازی پوکر روی آورد و بعد از آنکه فارغ التحصیل شد و به صورت جدی پوکر را شروع کرد برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ یعنی در سن ۲۱ سالگی توانست اولین جایزه دریافتی یعنی ۵۰ هزار دلار را از آن خود کند. آقای دوهامل که تجربه زیادی در زمینه پوکر دارد توانسته موفقیت های زیادی را از آن خود کند و در مسابقات زیادی پیروز شود ثروتی که او از مسابقات پوکر به دست آورده ثروتی مثال‌زدنی است.

با قدرت نمایی دوهامل بر روی میز پوکر و استعدادی که به رخ بینندگان می کشید ، طولی نکشید که به او پیشنهاد اسپانسری دادند و دوهامل هزینه زندگی اش را از طریق پوکر و اسپانسری هایش می گذراند اما نقطه عطف زندگی دوهامل در سن ۲۵ سالگی اتفاق افتاد یعنی زمانیکه قهرمان حرفه ای پوکر یعنی جان ریسن را شکست داد. این اتفاق باعث شد که تمام دنیا دوهامل را به چشم دیگری ببینند. دوهامل در این بازی ۸ میلیون دلار برنده شد و همچنین توانست به چند فینال مسابقات wsop دست پیدا کند این یعنی یک ثروت بی شمار.

 

بعد از سال ۲۰۱۲ دوهامل به تور های بسیاری سفر کرد. اما باز هم بیشترین جایزه خود را از مسابقات نولیمیت کسب کرده و در سال ۲۰۱۱ در مسابقات هولدم جایگاه نخست را از آن خود کرد. همچنین در تور پوکر بازان اروپا جایزه معادل ۲۷۰ هزار دلار به او رسید. اکنون نام دوهامل بر سر زبان بسیاری از طرفداران پوکر می باشد و بسیاری آرزو دارند که به این موفقیت دست پیدا کنند و روزی درخششی به اندازه دوهامل نصیبشان شود. اگر می خواهید به این ارزو دست پیدا کنید در قدم بعدی باید یک سایت معتبر و با امنیت بالا پیدا کنید ما به شما سایت وان ایکس بت را معرفی می کنیم که دارای رتبه اول سایت های جهانی است .

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها