ثروتمندترین بازیکن پوکر جهان کیست؟

ثروتمندترین بازیکن پوکر جهان کیست؟ یکی از دغدغه های افراد برای بازی در مسابقات پوکر این است که ثروت زیادی به دست آورند. آنها مدام در پی انجام بازی های متعدد با سود زیاد می باشند تا بتوانند مقام و یا رتبه نفر اول در جهان را به دست آورند و به آن ها لقب ثروتمند ترین و یا پولدار ترین پوکر باز داده شود.

همان طور که می دانید امروزه ثروت و پول حرف اول را در جهان میزند. از این رو افراد زیادی تلاش می ‌کنند تا به جایگاه خوبی از نظر ثروت برسند. بازی پوکر هم سکوی پرتاب برای افراد زیادی را فراهم آورده است که بتوانند با اندکی هوش و ذکاوت به جایگاه خیلی خوبی از ثروت برسند.

ما در خدمت شما عزیزان هستیم تا ثروتمندترین پوکر باز جهان را به شما معرفی کنیم. در ادامه خواهید فهمید که ثروتمندترین پوکر باز جهان چه کسی است و چگونه این ثروت را به دست آورده است.

شاید در آینده شما هم یکی از افرادی باشید که این رکورد را از آن خود خواهید کرد پس لطفاً با ما همراه باشید و این مطلب را به دقت مطالعه نمایید.

ثروتمند ترین بازیکن پوکر جهان کیست؟

ثروتمندترین بازیکن پوکر جهان کیست ؟

ثروتمند ترین پوکر باز جهان چه کسی است؟

در واقع افراد زیادی وجود دارند که ثروت بسیار زیادی از پوکر بازی به دست آورده اند. اما همواره ۱ نفر از بقیه بهتر خواهد بود یعنی یک نفر وجود دارد که ثروتی بالاتر و بیشتر از دیگران به دست آورده است در حال حاضر این شخص کسی جز دن بیلزریان نمی باشد.

دن بیلزریان بازی پوکر را از سال ۲۰۰۷ شروع کرد و بعد از تلاش زیاد توانست در بازی پوکر مهارت کافی به دست آورد.بعد از به دست آوردن مهارت، در بین رقبا بیشترین برد را تجربه کرده و جز ثروتمندترین افراد معرفی شده شد. تنها دو سال بعد، یعنی در سال ۲۰۰۹ در چهلمین مسابقه پوکر شرکت نمود و رتبه ۱۸۰ ام را نصیب خود کرد. با این همچنان به تلاش در یادگیری این بازی ادامه داده و در حال حاضر جز بهترین های بازی پوکر شناخته شده است.

البته این را هم باید گفت که بخش دیگری از ثروت دن بیلزریان حاصل سرمایه ‌گذاری‌ های او می باشد. زیرا در حوزه سرمایه گذاری هم بسیار هوشمندانه عمل کرده است و توانست ثروت زیادی هم از این طریق به دست آورد.

ثروتمند ترین پوکر باز جهان چه کسی است؟

ثروتمندترین بازیکن پوکر جهان کیست ؟

دن بیلزریان و دنیای پوکر

دن بیلزریان از بازیکن های قدرتمند دنیای پوکر است او توانسته در یک شب ۱۰ میلیون دلار از یک بازی به دست آورد. برای آشنایی بیشتر با دن بیلزریان موارد زیر را مطالعه نمایید:

  • پدر دن بیلزریان ارمنی تبار است.
  • دن بیلزریان اکنون دارای ۱۵۰ میلیون دلار ثروت می باشد.
  • این مرد در کل بازی های خود تنها ۳.۶ میلیون دلار باخته است.

با توجه به چنین مواردی می توان فهمید که یک پوکر باز ماهر با وجود باخت های متعدد می تواند به این جایگاه برسد. این جایگاه یک روزه به دست نمی‌ آید بلکه تلاش و پشتکار می ‌خواهد. اکنون اگر شما هم می خواهید جای دن ‌بیلزریان باشید می توانید از همین امروز شروع کنید.

با بهترین سایت شرط بندی با امنیت خاطر به بازی بپردازید و خیالتان راحت باشد این سایت به نام وان ایکس بت نام دارد که رتبه یک جهانی در بین سایت ها را دارد

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها