بیوگرافی کریس فرگوسن

 

برای اطلاعات از بیوگرافی کریس فرگوسن همراه بهترین سایت شرط بندی باشید کریس فرگوسن به دلیل ظاهری که موهای بلند قهوه‌ای و ریشی پرپشت داشت در میزهای پوکر به عیسی معروف بود. بازی حرفه‌ای پوکر آن منحصربه‌فرد بود و در اوایل دهه دوهزار و به‌خوبی درخشید. او در ۱۱ آوریل سال ۱۹۶۳ در لس‌آنجلس و کالیفرنیا بدنیا آمد.

از همان دوران کودکی علاقه خاصی به ادامه تحصیل و حتی در زمانی‌که در مقاطع راهنمایی تحصیل می‌کرد بیشتر اوقات فراغت خود را صرف مطالعه انجام می‌داد. هرچند وقت یک‌بار او با پدرش در زمان استراحت پوکر بازی می‌کرد پدرش که در آن زمان تئوری بازی را تدریس می‌کرد به کریس فرگوسن کمک کرد تا بتواند استراتژی‌های برنده و خاص خود را برای بازی توسعه دهد.

بعد از آن پدرش ، مهارت‌های فرگوسن را به‌سرعت افزایش داد و توانست به‌خوبی استعداد او را شکوفا کند.

او بعد از اتمام دوره تحصیلی خود در دبیرستان ، رشته‌ی ریاضیات را برگزید و ادامه تحصیل داد.برای ادامه تحصیل در مقطع  دکترا تصمیم گرفت که علوم کامپیوتر را بخواند ازآنجاکه ارتباط نزدیکی با ریاضیات داشت والدین او ، حمایت بی‌شماری از او کردند.

در زمان تحصیل دکترا ، عشق او به پوکر به‌شدت افزایش یافت و دیری نپایید که در اتاق‌های گفتگوی مختلف برای پول بازی آنلاین تگزاس هولدن را انجامید به وسیله اینترنت توانست مهارت‌های خود را به‌خوبی تنظیم کرده و با دوستش مرتبط به طعم لاس‌وگاس سفر می‌کرد تا آن‌جا بتواند بازی‌های گل‌میخ و هولدن را با محدودیت بسیار کم انجام دهد.

از زمان ورود به بازی پوکر

بیوگرافی کریس فرگوسن کریس فرگوسن در سال ۱۹۹۳ اولین تورنمنت رسمی پوکر خود را آغاز کرد و مقام چهارم را کسب کرد و توانست ۱۶۰۰ دلار جایزه نقدی را دریافت کند. او به‌طور منظم بعد از آن وارد مسابقات شد و مسابقات قهرمانی پوکر را شرکت کرد.

فرگوسن بعد از راه یابی به میز پایانی رویداد مسابقات جهانی پوکر ۱۵۰۰ دلار جایزه نقدی دریافت کرد که بعد از آن پوکر را به حرفه اصلی خود تبدیل کرد.

درآغاز قرن دوهزار فرگوسن اولین دست‌بند طلای خود را دریافت کرد و توانست دوهزار و پانصد جایزه نقدی نیز دریافت کنند و در سال بعد نیز قهرمانی جهان را بدون محدودیت تگزاس هولدن  به ارزش ۱ هزار دلار دریافت کرد که این جایزه بزرگ حدوداً یک‌ونیم میلیون‌دلاری برای برنده شده‌اند. او تمام توان خود را می‌گذاشت و به دلیل علاقه ای که به این بازی داشت توانست جایزه‌های بسیار زیادی را دریافت کند و تا به امروز حدوداً ۶ دست‌بند طلا برنده‌شده که آخرین مورد آن مربوط به‌سال دوهزار و ۱۷ است.

جالب است بدانید که کریس فرگوسن در خارج از سری مسابقات جهانی پوکر نیز موفق شد و توانست در سال دوهزار و ۱ قهرمان مسابقات پوکر یتیم کالیفرنیا باشد که هرسال در لس‌آنجلس کالیفرنیا برگزار می‌شد این برد برای او ۲ میلیون دلار به ارمغان آورد همچنین توانست در مسابقات قهرمانی ملی در سال دوهزار و ۸ نیز به مقام اول دست پیدا کند و مبلغ نیم‌میلیون دلار نیز برنده شود.

و به‌طورکلی کریس فرگوسن از مسابقات سن زنده بیش است ۸٫۹۰۰۰۰۰۰ دلار جمع‌آوری کرد که او را به رتبه هفتم در فهرس پول تمام‌وقت کالیفرنیا درمی‌آورد.

چالش ۱ هزار دلاری

بیوگرافی کریس فرگوسن کریس فرگوسن شخصیت بسیار صبوری داشت و به‌همین دلیل توانست در چالش هزاردلاری شرکت کند فرگوسن با شروع ۰ دلار در حساب پوکر خود، خود را به چالش کشید و توانست آن ۰ دلار را به ۱ هزار دلار تبدیل کند.

او بیش‌از ۱۰ ساعت در هفته را بر این چالش صرف کرد و به‌طور انحصاری در مسابقات فری بازی کرد چند ماه بعد از این چالش و تنها تا ۶ دلار درآمد داشت و درحالی‌که بسیاری از مردم در این مرحله کاملاً دلسرد شده بودند .

بودجه بسیار سختی داشت و هرگز بیش‌از ۵ درصد سرمایه خود را در میز بازی به خطر نمی‌انداخت.

زمانی‌که نوبت به مسابقات رسید او دستور عمل‌های منحصربه‌فرد خود را شروع کرد و بعد از پرداخت بیش‌از ۲ درصد از سرمایه خود توانست پول خوبی به جیب بزند.

بعد از گذشت ۹ ماه از چالش و درنهایت به ۱۰۰ دلار رسید که برای رسیدن به هدف ۱ هزار دلاریش باید ۹ ماه بازی مداوم را انجام می داد.

این چالش ثابت کرد که پوکر آنلاین چقدر می‌تواند سودآور باشد و به جذب بازی‌کنان کمک زیادی کند ازآنجایی‌که زمان در بازی‌کنان آنلاین بسیار محدود از آن‌ها را به چالش می‌کشد و توانستند این چالش ۱۰۰ دلاری را با صبر و حوصله انجام دهند.

رسوایی فول تیلت پوکر

بیوگرافی کریس فرگوسن در سال ۲۰۱۴ وب‌سایتی به نام فول تیلت پوکر راه‌اندازی شد که یکی از محبوب‌ترین سایت‌های پوکر آنلاین در آن زمان به حساب می‌آید.

در این سایت تقریباً هر نوع پوکری ارائه می‌شد و از مهم‌ترین آن‌ها تگزاس هولدن تگزاس، راز و بلک جک بود تیمی از بازی‌کنان حرفه‌ای پوکر در این سایت فعالیت روزانه داشتند. فرگوسن یکی از مالکان سایت فول تیلر پوکر بود که مسئول توسعه بسیاری نرم‌افزارهای آن سایت را برعهده داشت.

تا ۱۵ آوریل سال دوهزار و یازده دقیقاً روز بعد از جمعه سیاه هیچ شکایتی درباره این سایت وجود نداشت اما در این روز وزارت دادگستری ایالت متحده در سال چندین سایت پوکر را ازجمله سایت کریس فرگوسن را توقیف کرد که علت توقیف آن اجرای غیرقانونی قمار اینترنتی بود.

بازی‌کنان باعجله حساب‌های آنلاین خود را از بین بردند و متوجه شدند که هیچ‌گاه قادر به برگشت آن نیستند.

خیلی سریع مشخص شد که این سایت به بخشی از طرح بزرگ ponzi بوده‌است ایالت متحده ۱ شکایت مدنی علیه کریس فرگوسن و سایر مالکان فولکلور بوکر را ایجاد کرد.

در این شکایت‌نامه قید شد که سایر مالکان ، بازی‌کنان را گمراه کرده و درصورتی‌که آن‌ها فکر می‌کردند دارایی آن‌ها امن و مطمئن حذف آگاهانه ۳۵۰ میلیون دلار از حساب بازی‌کنان مختلف برداشت می‌شد فرگوسن تقریباً ۲ سال بعد با وزارت دادگستری به توافق رسید و در آن موافقت کرد که بخشی از وجه بدهی به بازی‌کنان را پرداخت خواهد کرد و حاضر به عذرخواهی برای اقدامات خود نشد و به دلیل این اتفاق احترام زیادی که در ذهن جامعه پوکر داشت از دست داد و برای جلوگیری از تنش به مدت ۵ سال از صحنه پوکر سند مرخصی گرفت و تا سال دوهزار و ۱۶ حاضر نشد

 

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها