بیوگرافی دنیل نگرانو

 

برای اطلاع از بیوگرافی دنیل گرانو با ما همراه باشید ، دنیل گرانو بزرگ ترین و قوی ترین پوکر باز در جهان که امروزه کم تر کسی را پیدا می‌ کنید که آن را نشناسد و یا اسم آن را نشنیده باشد. دنیل نگرانو که متولد سال ۱۹۷۴ است امروز توانسته به شهرت بسیار بزرگی به عنوان پوکر باز حرفه ای دست یابد. زیرا با بازی های پوکری که تا به حال انجام داده ثروت بسیار زیادی به دست آورده است. از این رو نه تنها ثروت و بلکه نحوه بازی دنیل نگرانو نیز زبانزد شده است. اصلیت پدر و مادر دنیل نگرانو ، رومانی می باشد. اما به خاطر پیشرفت فرزند خود از همان ابتدا به کانادا مهاجرت کرده اند. به طوری که دنیل نگرانو تابعیت کانادایی دارد و تحصیلات خود را در تورنتو کانادا گذرانده است. برای شناخت بیشتر این اسطوره با بهترین سایت شرط بندی همراه باشید.

 بیوگرافی دنیل نگرانوپوکر باز حرفه ‌ای دنیل نگرانو

دنیل نگرانو تا به حال از طریق بازی هایی که انجام داده توانسته جایگاه خوبی در حرفه پوکر بازی بدست اورد. البته که این پوکر باز حرفه ای تا قبل از حرفه ای شدن شکست های بسیاری را تحمل نموده است. اما این شکست ها هستند که باعث می شوند یک فرد با درس گرفتن از آن ها به جایگاه بسیار خوبی برسد. به همین خاطر دنیل نگرانو تا سن ۲۱ سالگی باخت های زیادی در بازی پوکر داشته است اما پس از آن توانست رشد بسیار عالی داشته باشد. این شکست های پیاپی تا قبل از ۲۱ سالگی در لاس وگاس آمریکا بوده است اما پس از آن مجبور شد دوباره به کانادا بازگردد و برای تجدید قوا آماده شود. پس از آن شکست های پیاپی دلسرد نشد و به راه خود ادامه داد تا بتواند به رویاهای خود دست یابد. سرانجام دنیل نگرانو توانست نام خود را در تالار مشاهیر پوکر به ثبت برساند.

 بیوگرافی دنیل نگرانو

بیوگرافی دنیل نگرانو

دنیل نگرانو بزرگ ترین پوکر باز

دنیل نگرانو  توانست در مسابقه wsop  پوکر شرکت کند و توانست جایزه آن که یک دستبند با نشان wsop است را از آن خود کند. اما برخی در این میان باور داشتند که این بچه پوکر باز در سن ۲۳ سالگی تنها با شانس توانست موفق شود. به همین خاطر دنیل نگرانو عذم خود را جذب نمود و توانست دستبند wsop را ۵ بار دیگر از آن خود کند. با این حال به رقبای خود نشان داد که برنده شدن تنها شانسی نیست و دنیل نگرانو برای برنده شدن از روش های زیر استفاده نموده است:

  • پشتکار و تلاش پس از شکست های پیاپی
  • استفاده از ترفند ها و راز و رمز های مخصوص
  • تمرکز و توجه به پوکر
  • مسر بودن در رسیدن به اهداف

در واقع دنیل نگرانو برای رسیدن به هدف خود جنگید و به پیروزی هم رسید.

بیوگرافی دنیل نگرانو

بیوگرافی دنیل نگرانو

زندگی پوکر باز دنیل نگرانو

دنیل گرانو در سال ۲۰۰۵ موفق به ازدواج با لوری وبر شد. البته که این ازدواج بسیار باشکوه بود و با حضور پوکر باز های معروف و سرشناس برگزار شد. اما متاسفانه پس از دو سال این ازدواج به شکست انجامید و این دو از یکدیگر جدا شدند. اما دنیل گرانو باز هم با موفقیت های پیاپی به زندگی خود ادامه داد و در صدد ازدواج دوباره بر آمد. این بار با خانمی دیگر آشنا شد و ارتباط و رابطه آن ها تا یک سال ادامه داشت اما پس از آن بازهم به جدایی رسید. اما اگر بخواهیم دنیل نگرانو را توصیف کنیم باید بگوییم که مردی سرسخت و فوق ‌العاده است زیرا هیچ شکستی نتوانست تا به حال او را از پای درآورد. بلکه هر شکست باعث موفقیت و پیروزی بیش تر او شده است.

ثروت دنیل نگرانو

بر اساس محاسبات و تحقیقات انجام شده ثروت دنیل نگرانو به ۵۲ میلیون دلار می رسد. که این ثروت کم نیست و هر کسی را شگفت زده می کند. البته که صفحه شخصی فیسبوک و اینستاگرامی دنیل نگرانو در دسترس است و هر کسی می تواند به آن دسترسی پیدا کند و تصاویر این پوکر باز حرفه ‌ای را به راحتی ببیند.  که در این صفحات شخصی افراد زیادی این پوکرباز را دنبال می ‌کنند. به همین خاطر دنیل نگرانو در کلیپ هایی که تهیه می کند سعی در آموزش پوکر و رمز و راز های آن به طرفداران و هواداران خود دارد. از این رو شما عزیزان می توانید یکی از این هواداران باشید و دنیل نگرانو را دنبال کنید. و بعد از اموزش از شیوه های این بازیکن به یک سایت معتبر و امن مراجعه کرده مانند وان ایکس بت که بتوانید تمام دانش خود را با امنیت خاطر به اجرا بگذارید

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها