بهترین کارت ها برای پوکر هولدم اوماها و پوکر ایرانی چه کارت هایی هستند

  خیلی از افراد از قدیم تا به امروز پوکر بازی کرده اند و این روز ها نیز خیلی از افراد در سنین مختلف پوکر بازی می کنند‌. همان گونه که می دانید افراد زیادی مبالغ هنگفتی از طریق بازی به جیب زدند و به طبع خیلی های دیگر نیز مبالغی را باختند. بهترین سایت شرط‌بندی در این مقاله در رابطه بابهترین کارت ها برای پوکر هولدم اوماها و پوکر ایرانی چه کارت هایی هستند  صحبت میکند.  اصلا نگران نباشید حتی اگر هیچ اطلاعاتی درباره ی بازی نداشته باشید می توانید در کوتاه ترین زمان قواعد بازی را یاد بگیرید و با دوست های خود لحظات خوبی داشته باشید و به وسیله ی آن کسب درآمد نیز داشته باشید.

راستی اگر شما نیز این روزها  به دنبال یک سایت پیش بینی فوتبال  در سطوح فوتبال داخلی و خارجی می گردید که  معتبر باشد،  می توانید سایت مارا انتخاب کنید.

در ادامه باید خدمتتان عرض کنیم که بازی پوکر به دو شکل آنلاین و حضوری انجام می شود. کارت هایی که در این مقاله معرفی می کنیم شامل موارد زیر است.

  • آس
  • شاه
  • بی بی
  • سرباز
  • برگه ۱۰
  • و غیره

قدرت مند ترین کارت کدام است

بهترین کارت ها برای پوکر هولدم اوماها و پوکر ایرانی چه کارت هایی هستند اگر به دنبال یک کارت قدرت مند هستید باید به دنبال برگ آس بروید. البته که به دست آوردن این برگه آن چنان راحت نیست و شما باید خیلی خوش شانس باشید تا بهترین برگه به دستتان برسد.  احتمالات نشان داده اند که هر ۲۲۲ بار که بازی انجام می شود و کارت ها جا به جا می شوند احتمال این که آس به دست کسی برسد یک بار است اما اگر شما زود تر از این عدد به آس رسیدید بدانید که یک فرد بسیار خوش شانسی هستید. معمولا به آس پاکت راکتس هم می گویند.

بیشتر بخوانید:  قانون دو و چهار در بازی کارتی پوکر هولدم و اوماها چه کاربردی دارد

امیدوارم هر بار یک شاه در دست خود داشته باشید

بهترین کارت ها برای پوکر هولدم اوماها و پوکر ایرانی چه کارت هایی هستند بعد از برگ آس برگ شاه قدرتمند ترین است برگ شاه  را در زبان انگلیسی با کلمه ی cow boys می شناسند.  بعد از شاه قدرت مند ترین کارت،  کارت بی بی است‌ . چنان چه در بازی یک مقدار مهارت داشته باشید و یک کارت بی بی در دست خود داشته باشید کافی است تا آن دست را ببرید. اگر می خواهید یک بازی قوی داشته باشید قبل از بازی فلاپ قوی داشته باشید.

جای سرباز در کارت های پوکر کجاست

بهترین کارت ها برای پوکر هولدم اوماها و پوکر ایرانی چه کارت هایی هستند کارت سرباز می تواند شما را در لحظه های حساس نجات بدهد پس هر کجا که لازم بود از این کارت استفاده کنید.  کارت ۱۰ نیز یکی از بهترین و عالی ترین کارت ها د بازی به شمار می رود و در شرایط ویژه می تواند تیر آخر را بزند و شما را برنده ی آن بازی کند.  قطعا شما نیز دیگر کارت های خشت، گشنیز، دل و پیک را می شناسید و می دانبد که شرایط آن زمان مشخص می کند که کدام یک از این کارت ها مهم است. در بخش بعد به نکته ی مهم تری می پردازیم.

به چندین نکته در بازی توجه کنید

بهترین کارت ها برای پوکر هولدم اوماها و پوکر ایرانی چه کارت هایی هستند

بهترین کارت ها برای پوکر هولدم اوماها و پوکر ایرانی چه کارت هایی هستند

همان طور که می دانید بازی پوکر یک بازی گروهی است و از آن جایی که یک نوع قمار بود خیلی از افراد به آن جذب شدند.  اگر می خواهید یک بازی خوب داشته باشید تنها داشتن کارت آس کافی نیست چند نکته ی دیگر هم مهم است.  شما باید مهارت خیلی خوبی در این بازی داشته باشید.

  • هوش و ذکاوت
  • تحلیل گر بودن
  • ریسک پذیری
  • شمارش در طول بازی
بیشتر بخوانید:  معناداری آمار چیست؟ شانس یا استعداد؟

اگر می خواهید یک پوکر باز حرفه ای شوید باید اصول بازی را بلد باشید و گاهی نیز شجاعانه رفتار کنید و ریسک را به جان بخرید. پس همین حالا به سراغ قوانین این بازی بروید و در این کار حرفه ای شوید.

برای بازی بهتر به سایت وان ایکس بت مراجعه کرده و در یک سایت امن و با اعتبار بازی کرده تا بتوانید از ضرر و باخت جلوگیری کنید

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

همین الان بازی رو شروع کن